Вітання з перемогою у Всеукраїнському конкурсі ''Молодий вчений року-2023'' 

 
 
Вітаємо Горюк Юлію Вікторівну, доктора ветеринарних наук, доцента, доцента кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року-2023».
Конкурс «Молодий вчений» є важливою ініціативою, спрямованою на визнання, відзначення та просування досягнень молодих вчених у різних галузях і сферах діяльності, що сприяє розвитку інтердисціплинарних підходів та співпраці між галузями із головною метою – підтримка молодих вчених. 
Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбулася 18 травня 2024 року до Дня науки в Будинку вченого НАН України. За вагомі досягнення протягом цього складного року молодих науковців привітали представники керівного складу Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Лауреати отримали унікальні статуетки «науковий Оскар» та визнання своєї наукової діяльності з рук досвідчених науковців, організаторів та партнерів конкурсу. 
Щиро радіємо успіхам молодих вчених України та разом тримаємо науковий фронт!
Пишаємося та надихаємося Вашими здобутками та перемогами!