Вічна пам'ять та слава Герою!

Страшна війна забрала ще одного Героя. 8 квітня 2024 року, боронячи українську землю від ворога, під час виконання бойового завдання, загинув випускник нашого університету  Олег Андрійович Тваринський, 1983 р.н.

У 2005 році Олег успішно закінчив навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті (нині ЗВО «ПДУ») за спеціальністю «Менеджмент організацій».

Викладачі і однокурсники пам’ятають його як розумну, відповідальну, щиру і доброзичливу людину. Все своє життя Олег присвятив на благо нашої країни. Був гарним сином, чоловіком і батьком.

З перших днів війни, залишивши вдома дружину та двоє маленьких дітей, Олег Тваринський став на захист рідної землі від ворога.

Ректорат, профком, навчально-науковий інститут бізнесу і фінансів та вся університетська спільнота висловлюють щирі співчуття сім’ї загиблого героя.

Нехай добрий, світлий спомин про захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, та усіх, хто знав його, любив та шанував!

Інформацію підготувала

завідувач кафедри Алла ЧИКУРКОВА