Участь здобувачів університету у відкритті МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ

22 березня 2024 року свої двері для молоді міста відчинив Молодіжний центр Кам’янця-Подільського.  Участь у відкритті Центру взяли і здобувачі Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» Роксолана БІЛЯВСЬКА та Євген ЖИГАЛОВ, які є членами Молодіжної ради міста.

Відкриття центру стало важливою подією для нашого міста, оскільки новий молодіжний центр відкриває безліч можливостей для студентів, надаючи їм платформу для самовираження, взаємодії та творчості.

Молодіжний  центр стане місцем, де студенти можуть зустрічатися, обмінюватися ідеями, розробляти проекти та спільно втілювати їх у життя. Відкриття такого центру – це не лише крок до створення комфортного середовища для студентів, а й можливість розвитку їхніх творчих потенціалів та лідерських якостей.

В.о. директора центру виховної роботи і
соціально-культурного розвитку
Наталія УКРАЇНЕЦЬ