У ПДАТУ проведено Конференцію трудового колективу в дистанційному режимі

19 квітня 2021 року було проведено конференцію трудового колективу Подільського державного аграрно-технічного університету у дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom.

Перед усім, до присутніх звернувся ректор університету, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, заслужений працівник сільського господарства України В.В. Іванишин. Володимир Васильович поінформував про стан справ у нашому закладі вищої освіти, наголосив, що надважливим питанням наразі є здоров'я наших студентів та співробітників разом із дотриманням санітарно-епідемічних карантинних норм. Також, традиційно актуальними лишаються питання підготовки якісних фахівців в умовах дистанційного навчання та профорієнтаційна робота.

Під час засідання головуючий конференції А.В. Рудь та голова профкому С.Г. Ліщук ознайомили присутніх із питаннями порядку денного, а саме: внесення змін до Положення про конференцію трудового колективу ПДАТУ та погодження Проекту Статуту закладу вищої освіти "Подільський державний університет" у новій редакції. Після чого делегати Конференції одноголосно  проголосували за прийняття відповідних змін та одностайно підтримали відповідну постанову конференції.

Оргкомітет щиро вдячний всім делегатам за розуміння, злагоджену роботу та одностайне рішення.

Оргкомітет конференції