Тренінг на тему: «Проблема насилля та жорстокості стосується кожного»

12 грудня провідним психологом ЗВО «ПДУ» було проведено захід приурочений до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Під час тренінгу присутні мали змогу обговорити важливу проблему людства – насилля. За останні 2 роки 165 тис. жінок потерпають від насильства, і це тільки ті які звернулись за допомогою. 3 млн. дітей щороку спостерігають за домашнім насильством та стають  жертвами булінгу.

Вадим ПАВЛЮК ознайомив учасників з поняттями та видами насильства.

Основними завданнями тренінгу були усвідомити факти насильства щодо себе та інших; сформувати в студентському середовищі небайдуже відношення до проблем жорстокості та насилля; сформувати вміння не боятися говорити про проблему; виявлення студентів які страждають від жорстокого відношення.

Більшість людей, коли говорять про насильство, мають на увазі лише фізичні його прояви: бійки, лупцювання (ляпаси), але на даний момент визначення цього терміну виходить за межі уявлення, та яке б не було насилля, це руйнація соціальних цінностей що призводить до порушення гармонійного розвитку особистості.

По завершенню тренінгу було підведено підсумки та надано інформацію про центри підтримки  запобігання і протидія домашньому насильству. Всеукраїнська цілодобова та безкоштовна «Гаряча лінія» 15-47. 

Провідний психолог університету Вадим ПАВЛЮК