Співпраця кафедри обліку оподаткування та технологій електронного бізнесу з Кам'янець-Подільською державною податковою інспекцією

11 квіття 2024 року студенти спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачі кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу відвідали Кам'янець-Подільську державну податкову інспекцію.

Під час зустрічі старший державний інспектор відділу податкових сервісів Світлана  продемонстрували студентам роботу Центру обслуговування платників та безпосередньо податкової інспекції. Розповіла про послуги, які надаються в ЦОП, зокрема щодо видачі реєстраційного номеру облікової картки платника податків, надання консультацій при поданні податкової декларації на отримання податкової знижки тощо. Крім того, посадовець ознайомила студентів з онлайн-сервісами ДПС. Зокрема, мова йшла про Електронний кабінет платника, мобільний додаток «Моя податкова», програмні РРО.

Студентам і викладачам була організована цікава екскурсія музеєм історії податкової служби, де вони змогли ознайомитись із процесом становлення податкової системи України загалом, податкової служби України та податкових органів Хмельниччини.

Начальник Кам'янець-Подільської  ДПІ ГУ ДПС у Хмельницький  області Ольга ДВОРСЬКА розповіла студентам про різні аспекти податкової системи, політику оподаткування, права та обов’язки платників щодо сплати податків, переваги офіційного трудового оформлення найманих працівників та важливості фіскалізації готівкових операцій, а також про процедуру реєстрації підприємницької діяльності та подання звітності платниками.

Ця зустріч надала студентам можливість ознайомитись з принципами оподаткування в Україні, закріпити свої знання, отриманими в навчальному закладі, а також ознайомитись з процедурами та сервісами, що спрощують взаємодію з податковою системою.

Співпраця зі стейкхолдером  начальником Кам'янець-Подільської  ДПІ ГУ ДПС у Хмельницький  області Ольгою ДВОРСЬКОЮ є одним із важливих пріоритетів освітнього процесу на кафедрі обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Переконані, що знайомство з особливостями функціонування профільних установ є запорукою формування особистої траєкторію професійного розвитку.

Щиро вдячні керівництву та фахівцям Кам'янець-Подільської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницький  області за приділений час, фахову та корисну інформацію, яка сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців із обліку й оподаткування.

Інформацію підготувала завідувач кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Інна ЦВІГУН