ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ОБЛІКУ, ОПОДАТКУВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЙ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ В ВСП «ХОТИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ЗВО «ПДУ»

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ОБЛІКУ, ОПОДАТКУВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЙ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ В ВСП «ХОТИНСЬКИЙ  ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ЗВО «ПДУ»

Профорієнтація – це  важлива робота, що забезпечує успішну вступну кампанію вищих закладів освіти. Адже від неї  залежить кількість майбутніх студентів університету.

10 квітня викладачі кафедри обліку, оподаткування та технологій  електронного бізнесу провели профорієнтаційну зустріч з студентами спеціальності «Облік і оподаткування»  ВСП «Хотинський фаховий коледж».

У результаті даної зустрічі студенти ознайомилися з умовами вступу, перевагами здобуття освіти в університеті, з його потужною навчально-матеріальною базою, можливістю навчатися та проходити практику, а також про перспективи працевлаштування. Крім того, майбутні абітурієнти отримали рекламні матеріали про ЗВО «Подільський державний університет», та Навчально-науковий інститут бізнесу і фінансів, а також вичерпні відповіді на запитання щодо особливостей цьогорічної вступної компанії.

Увагу потенційних вступників було акцентовано на особливостях та перевагах спеціальності «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і оподаткування», її актуальності та високому попиті на фахівців цього профілю серед роботодавців

Завідувач кафедри Інна ЦВІГУН  акцентувала увагу на практичній підготовці фахівців з подальшим  працевлаштуванням у різних сферах – фінансовій, банківській, бюджетній.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку директору ВСП «Хотинський фаховий коледж Володимиру ЮЗЬКО та заступнику директора з виховної роботи Таїсії ЯКОВЧУК за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів.

Інформацію підготувала завідувач кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу кафедри Інна ЦВІГУН