Почесне 3 місце в ХІІІ Літній Універсіаді України з волейболу серед чоловічих команд

Почесне  3 місце в  ХІІІ Літній Універсіаді України з волейболу  серед чоловічих команд

З 30 травня по 2 червня в місті Хмельницькому відбулася ХІІІ Літня Універсіада України з волейболу серед чоловічих команд. Ця подія зібрала найкращі студентські команди з усіх куточків країни, створивши справжнє свято спорту та молодості.

У складі команди Хмельницької області участь взяв здобувач третього курсу спеціальності "Агрономія" Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»  Анатолій БАРАН, тренер Тетяна КОМАРОВА.  Своєю майстерністю та завзятістю він разом із командою демонстрував високий рівень гри, що стало запорукою успіху.

З гордістю повідомляємо, що команда Хмельницької області здобула почесне 3 місце на цьому престижному змаганні. Це значне досягнення є результатом наполегливої праці, командного духу та невтомного прагнення до перемоги.

Щиро вітаємо Анатолія та всю команду з чудовим результатом! Бажаємо подальших спортивних успіхів, нових досягнень і незабутніх перемог. Нехай цей успіх стане для вас натхненням для нових звершень як у спорті, так і в навчанні!

Тетяна КОМАРОВА

Викладач кафедри фізичного виховання