Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

3 квітня 2024 року, відповідно Законів України «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту» та Положення про атестацію керівників відокремлених структурних підрозділів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» введений в дію наказом ректора від 31.08.2023 р. № 130, відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня під керівництвом голови атестаційної комісії, ректора університету Володимира ІВАНИШИН.

Під час засідання члени атестаційної комісії ІІ рівня змогли ознайомитися з атестаційними листами, методичними матеріалами і напрацюваннями керівників відокремлених структурних підрозділів, які атестувалися. За результатами голосування комісією були прийняті відповідні рішення:

1. КАЛИТЧУК Іван Васильович – директор ВСП «Снятинський фаховий коледж ЗВО «ПДУ»; ІВАСИК Мирослава Володимирівна – директор ВСП «Новоушицький фаховий коледж ЗВО «ПДУ», ЮЗЬКО Володимир Іванович – директор ВСП «Хотинський фаховий коледж ЗВО «ПДУ»; БІЛЯНСЬКИЙ Юрій Олександрович – директор ВСП «Кам'янець-Подільський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» відповідають займаній посаді з підтвердженням відповідного тарифного розряду.
  2. КАЛИТЧУК Іван Васильович, викладач фізики ВСП «Снятинський фаховий коледж ЗВО «ПДУ», відповідає займаній посаді. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Підтвердити педагогічне звання «викладач-методист».
  3. ІВАСИК Мирослава Володимирівна, викладач агрономічних дисциплін ВСП «Новоушицький фаховий коледж ЗВО «ПДУ», відповідає займаній посаді. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Начальник відділу по роботі з відокремленими структурними підрозділами ЗВО «ПДУ» Микола ЦИГАНЮК.

фото: Вадим КОШЕЛЕВСЬКИЙ