Останній день Перших міжвідомчих навчально-методичних зборів спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України

Сьогодні, 31 січня, в місті Хмельницькому, які з 27 по 29 січня проходили на базі нашого університету, завершили свою роботу Перші міжвідомчі навчально-методичні збори спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України. Метою зборів було підвищення загального та спеціального рівня спеціалістів ветеринарної медицини та кінологів кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України по основних напрямки ветеринарного забезпечення та обмін досвідом у попередженні та профілактиці захворювань службових собак.

Заключним етапом проведення даних зборів спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України стала практична підготовка учасників зборів на обладнанні Хмельницької міської лікарні ветеринарної медицини, після якої відбулося обговорення проблемних питань надання невідкладної допомоги службовим собакам.

Опісля, в головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області, розпочався урочистий випуск учасників міжвідомчих навчально-методичних зборів в залі головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, під час якого було вручено сертифікати фахівцям-кінологам, які засвідчують успішне завершення зборів. Сертифікати вручали: начальник відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України, майор поліції Коломієць Світлана Ігорівна; в. о. проректора з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Подільського державного аграрно-технічного університету, кандидат ветеринарних наук Левицька Вікторія Андріївна; заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області-начальник кримінальної поліції, полковник поліції Чайковський Андрій Едуардович.

За організацію і проведення Перших міжвідомчих навчально-методичних зборів спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України на базі Подільського державного аграрно-технічного університету ректора Іванишин Володимира Васильовича нагороджено дипломом Національної поліції України.

Прес-центр ПДАТУ