На порозі нових рішень

Незабаром закінчується навчальний рік, студенти-випускники коледжів стоятимуть перед вибором: продовжити навчання чи працювати за вже отриманим фахом.

З метою інформування про переваги продовження навчання в Подільському державному аграрно-технічному університеті 31 січня у Новоушицькому коледжі ПДАТУ відбулися батьківські збори.

Директор коледжу, Івасик Мирослава Володимирівна, наголосила, що заклад освіти є структурним підрозділом університету, тому продовження навчання саме в ньому дозволить здобути повну вищу освіту згідно обраних спеціальностей за скороченими термінами навчання.

Запрошені на збори науково-педагогічні працівники Подільського державного аграрно-технічного університету, заступник відповідального секретаря приймальної комісії, кандидат економічних наук Зеленський А.В., завідувач кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук Гуменюк І.І., викладач кафедри Кунцьо О.І. розповіли про особливості і переваги вступу до університету та надали інформацію щодо програм академічної мобільності.

Яким би не був вибір наших випускників, саме завдяки навчанню у нашому коледжі, вони отримали знання достатні для подальшого професійного зростання та навчання.

Завідуюча транспортно-енергетичним відділенням
Новоушицького коледжу ПДАТУ