Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. Це свято було започатковане з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти.
Традиційно члени кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти спільно з науковою бібліотекою ЗВО «ПДУ», громадською організацією «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» і студентським активом провели круглий стіл на тему: «Перспективи розвитку туризму в Кам'янець-Подільському районі на сучасному етапі».
Зі вступним словом перед учасниками круглого столу виступила завідувач кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти, кандидат історичних наук, доцент Алла Боднар. Вона висловила думку про значимість туризму в умовах воєнного часу, окреслила його напрями та завдання.
Доцент кафедри Валерій Нестеренко презентував найбільш цікаві історичні й природничі туристичні локацїі Кам'янець-Подільського району. Доповідач зробив наголос на необхідності розвитку нових видів туризму, розробці і відкритті перспективних маршрутів у регіоні із збереженням автентичності історичних пам’яток культури.
Голова громадської організації «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень», кандидат економічних наук, доцент Алла Печенюк презентувала доповідь «Постмодерні трансформації туристичного розвитку». Вона охарактеризувала актуальні вектори туристичної діяльності й зробила акцент на основних факторах формування сучасного туриста.
Керівниця туристичної агенції «Кам’янець», завідувач відділу К-ПІМЗ Ольга Венгрова ознайомила з проблемами та труднощами, які виникають в туристичній сфері у зв'язку з рашистською агресією.
Кандидат педагогічних наук, доцент, директор наукової бібліотеки Катерина Гораш представила вибірку історичної й краєзнавчої літератури про Кам'янеччину.
Учасники круглого столу закликали присутніх студентів безпосередньо доєднатись до туристичної діяльності міста, активно подорожувати, що принесе їм чимало позитивних емоцій, допоможе зняти психологічну напругу.
Такі заходи формують національну свідомість, любов до рідного краю, свого народу, виховують шанобливе ставлення до культури, забезпечують духовну єдність поколінь.
Кафедра права, професійної та соціально-гуманітарною освіти