І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ПРОВЕДЕНО…

Відповідно до наказу ректора ЗВО «ПДУ» від 22 листопада 2023р. №210 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році» кафедрою інформаційних технологій, фізико-математичних та безпекових дисциплін проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Конкурс студентських наукових робіт - це захід, який спрямований на підтримку та підвищення інтересу здобувачів вищої освіти до наукової діяльності. Це важлива ініціатива, яка допомагає молодим вченим показати свої здібності, обмінюватися ідеями та дослідженнями з колегами, а також отримати визнання за свою працю.

Основна мета конкурсу - стимулювати здобувачів до дослідницької діяльності, показати їхні досягнення в обраній галузі, а також сприяти обміну знаннями і досвідом між молодими вченими.

Після тривалої підготовки до конкурсу  члени комісії провели експертизу робіт, оцінюючи їхню наукову цінність, оригінальність, методи дослідження тощо. Здобувачі вищої освіти, які були допущені до участі у конкурсі мали змогу презентувати свої дослідження, а також можливість отримати конструктивну критику та поради для подальшого розвитку своїх досліджень.

Проведення  конкурсу студентських наукових робіт є важливим кроком у розвитку наукової культури та підтримці молодих дослідників. Це сприяє виявленню та розвитку наукових талантів, стимулює інтерес до науки серед здобувачів і сприяє розвитку наукових досліджень в цілому.

Завідувач кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та безпекових дисциплін

Леся ЗБАРАВСЬКА