І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Відповідно до наказу ректора ЗВО «Подільський державний університет» від 22 листопада 2023 р. № 210 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році» кафедрою економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка» та 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» 11 квітня 2024 року. Основна мета конкурсу – стимулювати студентів до дослідницької діяльності, показати їхні досягнення в обраних галузях.

Конкурс студентських наукових робіт – це захід, який спрямований на підтримку та підвищення інтересу здобувачів вищої освіти до наукової діяльності. Це важлива ініціатива, яка допомагає здобувачам вищої освіти проявити свої здібності, обмінюватися ідеями та проведеними дослідженнями.

Члени конкурсної комісії провели експертизу робіт, оцінюючи їхню наукову цінність, оригінальність, новизну, методи дослідження тощо. Здобувачі вищої освіти, які були допущені до участі у конкурсі мали змогу презентувати свої дослідження, а також можливість отримати конструктивні поради для подальшого розвитку їх досліджень.

Переможцями першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля» стали: перше місце – Владислав СИНЬТЮК магістр 1 курсу; друге місце – Анастасія ЗДАНЕВИЧ бакалавр 2 СТН курсу; третє місце зайняли – Аліна КУШНІР бакалавр 3 курсу спеціальність «Економіка» і Артем ЛУК’ЯНОВ бакалавр 3 курсу спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Переможцями першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка» стали: перше місце – Роксолана БІЛЯВСЬКА бакалавр 3 курсу; друге місце – Юліан ВИСЛОЦЬКИЙ бакалавр 4 курсу; третє місце зайняли – Яна КОСТОВСЬКА бакалавр 2 курсу і Андрій БУГІРА бакалавр 2 СТН курсу.

Найкращі наукові роботи студентів братимуть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво та торгівля» у м. Запоріжжя у Національному університеті «Запорізька політехніка».

Бажаємо юним науковцям подальших успіхів!

Завідувач кафедри економіки, підприємництва,

торгівлі та біржової діяльності