Чемпіони міста серед жіночих команд з волейболу

15-16 березня 2024 року відбувся відкритий Чемпіонат міста серед жіночих команд. Прийняло участь 7 команд: м. Кам’янець-Подільський, ЗВО «ПДУ», м. Дунаївці, смт. Дунаївці, Чемеровецький фаховий медичний коледж, коледж ЗВО «ПДУ», Баговицький ліцей.

За результатами змагань 1 місце посіла команда Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», 2 місце м. Дунаївці, 3 місце Баговицький ліцей. Команди були нагородженні кубками, медалями та грамотами.

Вітаємо тренера Сергія Андреєва та команду з перемогою!

Щиро і безмежно вдячні ЗСУ, нашим захисникам і захисницям, за можливість навчатися, проводити змагання і жити повноцінним життям в цей нелегкий час. Висловлюємо подяку за підтримку в проведенні змагань ректору Володимиру ІВАНИШИН, ректорату університету та первинній профспілковій організації співробітників та студентів ЗВО «ПДУ» (Світлані ЛІЩУК).

Фото: Кошелевський Вадим

Матеріал підготувала асистент