«1000 аптек = 1000 дерев» у Ботанічному саду ПДАТУ

Сьогодні, 7-го травня, на території Ботанічного саду Загальнодержавного значення Подільського Державного Університету у рамках Всеукраїнської акції «1000 аптек = 1000 дерев», організованої мережею аптек «Подорожник», було висаджено рідкісні породи дерев та кущів.

«У кожному регіоні, кожній області, кожному місті України, де є наші аптеки, йде висадка дерев під гаслом «1000 аптек - 1000 дерев». Ідея висадки виникла до події відкриття 1000-ї аптеки «Подорожник». І ми згадали про ботанічний сад ПДУ, вирішивши зробити внесок зі своєї сторони і висадити рідкісні дерева – магнолії, тюльпанове дерево, гінкго дволопатеве, а також кущі гортензій», - розповідає Лойченко Наталія, регіональний директор мережі аптек «Подорожник».

До події змогли долучитися завідуючі аптек, представники університету і всі бажаючі.

Поповнюючи колекцію, ми маємо унікальну можливість зробити свій внесок у розвиток, щоб наступні покоління могли насолоджуватись екзотичними шматочками невимовної краси, дбайливо зібраними в ботанічному саду ПДУ.

Фахіець Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку