2-й Міжнародний круглий стіл «АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ “ЗЕЛЕНОЇ” ЕКОНОМІКИ»

Факультет енергетики та інформаційних технологій та Навчально-наукова лабораторія  «DAK GPS» запрошують взяти участь у
2-му Міжнародному круглому столі «АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ “ЗЕЛЕНОЇ” ЕКОНОМІКИ»

приуроченому заходам до Дня Науки в Україні

Screenshot_4

Мета круглого столу – презентувати напрямки наукової діяльності структурних підрозділів ЗВО «Подільський державний університет» та обмін досвідом у наукових досягненнях з вітчизняними та закордонними навчальними закладами та установами у питаннях відновлювальної енергетики, «зеленої» та «блакитної» економіки.

Завданням круглого столу є систематизація та покращення проведення наукових досліджень, представлення, обговорення та використання результатів досліджень.

Тематичні напрями :

1. Біоекономіка та правове регулювання ринку біоенергетики