Зустріч з випускниками ліцею

Усвідомлений аналіз своїх бажань і планів на майбутнє сприяє вирішенню однієї з найскладніших задач для випускників повної загальної середньої школи– вибір майбутньої професії.

У вирішенні цієї складної задачі старшокласникам необхідна фахова інформація та консультація. Саме з такою метою 9 лютого цього року завітали у Кам’янець-Подільський ліцей №18 (директор Альона КУЗЕМА) науково-педагогічні працівники Закладу вищої освіти «Подільський державний університет». Про особливості вступу до університету для набуття тієї чи іншої спеціальності випускникам  одинадцятих класів розповіла виконувачка обов’язки декана факультету енергетики та інформаційних технологій Людмила МИХАЙЛОВА і завідувач кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту Олег ТКАЧ.

Особливу зацікавленість випускники проявили до нових спеціальностей: “Інформаційні системи та технології“,  “Психологія” (Освітня програма “Реабілітаційна психологія“). На всі запитання   були дані повні та вичерпні відповіді. Окрім того учні отримали роздатковий матеріал щодо вступу до вишу.

В.о. декана факультету, професор       Людмила МИХАЙЛОВА