Засідання наукового гуртка факультету енергетики та інформаційних технологій

Студентські наукові гуртки - одна з форм наукової діяльності студентів, спрямована на розширення їх наукового потенціалу й формування навички науково-дослідної діяльності у вільний від навчання час або спеціально наданий час.

Згідно навчального плану студентського наукового гуртка «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології» 07 квітня асистент кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту Дарія ВІЛЬЧИНСЬКА   провела чергове засідання. Студенти 1 СТН курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»  здобули навички проведення наукових досліджень з питань методів та засобів електричних вимірювань, обговорили і засвоїли знання з основ метрології, техніки, принципів вимірювань.

Ціллю роботи студентського наукового гуртка є формування в студентів інтересу й потреби до наукової творчості, поглиблення й закріплення отриманих у процесі навчання знань.

Керівник наукового гуртка «Контрольно- вимірювальні прилади з основами метрології»,
асистент кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту
Дарія ВІЛЬЧИНСЬКА