Заняття проводитимемо на базі приватного підприємства «АВАНТ АГРО»

Днями науково-педагогічні працівники факультету енергетики та інформаційних технологій відвідали приватне підприємство «АВАНТ АГРО» де задіяно повний цикл робіт починаючи від вирощування зернових культур до виробництва хлібобулочних виробів.

Директор підприємства Андрій Петрович ВАНАТ розповів про особливості технологічних процесів і показав машини та механізми, що задіяні при цьому. Особлива увага була звернена  на енергетичне забезпечення підприємства і роль спеціалістів у цій галузі. Андрій Петрович виголосив конкретні побажання щодо покращення  змісту освітніх програм підготовки фахівців з енергетики та інформаційних технологій в цьому і набуття ними практичних навиків зокрема. Саме з цією метою було  досягнуто згоди та дозволу на проведення лабораторно-практичних занять здобувачів вищої освіти факультету на базі приватного підприємства. Окрім того, узгодили та підписали договір про співпрацю між факультетом і приватним підприємством «АВАНТ АГРО».

Висловлюємо щиру завдячність директору  приватного підприємства «АВАНТ АГРО» Андрію Петровичу ВАНАТУ за плідну співпрацю та активну участь під час засідання круглого столу з доопрацювання освітньо-професійних програм. Впевнені, що долучення виробничників до підготовки здобувачів вищої освіти нашого вишу суттєво покращить їх професійну майстерність та конкурентноспроможність на ринку праці..

Декан факультету, професор       Людмила МИХАЙЛОВА