ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ «ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА»

Шановні колеги та студенти!

Сьогодні маємо честь висловити велику подяку усім учасникам захисту магістерських робіт здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка. Це були дні, наповнені енергією, талантом та великою відданістю наших майбутніх фахівців.

Студенти-магістри продемонстрували високий рівень підготовки, представивши результати своїх наукових досліджень та інженерних розробок. Кожна презентація була насиченою інноваційними ідеями та глибоким розумінням сучасних тенденцій у галузі електроенергетики.

Захист магістерських робіт став справжнім випробуванням для наших студентів, але вони справилися з цим завданням високопрофесійно і впевнено. Висловлюємо вдячність науковим керівникам за їхню підтримку та експертну оцінку в розвитку дослідницької діяльності студентів.

Ці дні є свідченням великої праці всієї академічної громади, спрямованої на формування висококваліфікованих фахівців у галузі електроенергетики. Наші вітання та побажання успіхів нашим магістрам у подальших наукових і професійних зусиллях.

Бажаємо студентам нових здобутків, яскравих ідей та невичерпної енергії у їхньому професійному розвитку. Нехай ваші знання та навички стануть підґрунтям для подальших досягнень у світі електроенергетики! 

Колектив кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій,
і гарант освітньої програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
Ігор ГАРАСИМЧУК