ВИБІР ПРОФЕСІЇ – ВАЖЛИВИЙ КРОК !

Профорієнтаційний захід для майбутніх студентів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» відбувся в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі індустрії, бізнесу та інформаційних технологій.

10 квітня 2023 року в.о.декана факультету енергетики та інформаційних технологій Людмила МИХАЙЛОВА, завідувач кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій Ігор ГАРАСИМЧУК, доцент кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій Павло ПОТАПСЬКИЙ провели зустріч та бесіди з випускниками спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Метою заходу було допомогти студентам коледжу обрати майбутню професію та ознайомити їх з потребами сучасного ринку праці.

Випускникам була надана детальна інформація про факультети та інститути Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» – про спеціальності, умови вступу, студентський побут та дозвілля, а також надано можливості шляхом запитань та грунтовних відповідей на них переконатись у правильності вибору навчального закладу та майбутнього фаху.

Інформацію надав завідувач кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій Ігор ГАРАСИМЧУК.