Науково-дослідницька робота студентських наукових формувань на кафедрі «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

На кафедрі електротехніки, електромеханіки і електротехнологій ФАКУЛЬТЕТУ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ було проведено чергові засідання наступних студентських наукових формувань: «Молоді науковці», «Енергетика», «Електропривод та електрообладнання», «Електропостачання», «Електричні машини».

В ниx прийняли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», частина з яких на даний час вже є працівниками енергетичних підприємств.

Відбулися тренінги в навчальних лабораторіях, які дали можливість сформувати напрями для розкриття потенціалу студентів більше ніж на 90%, завдяки вивченню наукових джерел з електроенергетики та за допомогою встановленого в лабораторіях сучасного оснащення. Учасники заходів – члени наукових студентських гуртків мали змогу пізнати себе і дізнатися значно більше нового в сфері наукових досліджень.

Керівники наукових формувань спробували розкрити потенціал кожного члена студентського наукового гуртка через опитування, що дозволило відкрити студентів з іншого боку. Результати опитування позитивно здивували!

Члени гуртків змогли продемонструвати практичні навички у процесі використання різних наукових методик пошуку, аналізу, обробки та подачі матеріалу по тематиці електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

Відповідальний з наукової та міжнародної діяльності
факультету енергетики та інформаційних технологій
доцент Олександр КОЗАК