Шлях до успіху: випускник проєкту «Норвегія – Україна» провів мотиваційну лекцію для слухачів «Аграрного менеджменту» та студентів ЗВО «ПДУ»

До Руслана Олександровича ЧЕРНІЯ, нині успішного підприємця, у перший день зими 2021 р. завітали слухачі курсу «Аграрний менеджмент» разом зі студентами та провідними фаховими науково-педагогічними працівниками ЗВО «ПДУ».

Відтак, випускник першого набору проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту «Норвегія – Україна» в державну систему» (реалізовується на базі ПДУ з вересня 2020 року), що наразі очолює ТОВ «РУДА ІНДИЧКА», розповів слухачам Проєкту та студентам університету про свій шлях до успіху, а також про те, які знання необхідні для успішної діяльності фермерського господарства.

Під час заняття слухачі отримали цінну інформацію про: структуру та особливості роботи господарства; кар'єрний зріст на невеликому підприємстві; якими навичками має володіти керівник у розрізі вимог сучасного бізнесу та як йому вдається долати труднощі, що виникають на сучасному ринку праці; важливість отримувати не лише прибутки, а й задоволення від якісно виконаної роботи.

- ТОВ «РУДА ІНДИЧКА» спеціалізується лише на індиках, а весь технологічний процес відбувається за європейськими стандартами, адже саме з Європи наше підприємство запозичило культуру вирощування індичатини, – розповідає Руслан ЧЕРНІЙ. – Звідти ми закуповуємо малого індика і саме там придбали все устаткування, а у себе, в Руді, лише вирощуємо.

Розповідь продовжує ветеринарний лікар Артур ШОПА.

– Завжди проводимо експертні оцінки готової продукції. Відповідні сертифікати видаються.

«Оскільки Руслан Олександрович є випускником Проєкту, що здійснюється нашим університетом, він глибоко орієнтується у предметах та програмі курсу, за якою ми викладаємо нашим слухачам. Під час бесіди із науково-педагогічними працівниками він підказав напрями, які, на його думку, варто підсилювати, а що варто виключити, оскільки воно втратило актуальність. Ми обов'язково візьмемо до уваги слова підприємця, адже це допоможе нам бути постійно у тренді, підвищувати якість надання освітніх послуг та відповідати вимогам сучасності», – зазначив координатор Проєкту Павло Федірко.

Крім того, директор ННЦПіПК наголосив, що впровадження подібних занять та тренінгів від успішних підприємців уже набувають традиційного формату.

Провідний фахівець
навчально-наукового центру перепідготовки і підвищення кваліфікації
Олександр КОРОЛЬЧУК