Інтенсив соціально-психологічної роботи з учасниками проекту «Норвегія - Україна. Соціально-психологічна адаптація військовослужбовців»

У післядень Всесвітнього дня психічного здоров'я із колишніми військовослужбовцями та членами їх сімей відбулися зустрічі з психологами проєкту. Чітко означеною темою взаємодії була  «Психологічне здоров'я особистості у сучасному світі». Метою заходів упродовж трьох днів було розширення уявлень слухачів про основні принципи та методи формування психічного здоров'я людини; формування практичних умінь самозбереження та самозміцнення психічного здоров'я.

Упродовж всього терміну інтенсиву слухачі включилися в роботу тренінгу «Формула психологічного благополуччя – як подолати  стрес у сучасних умовах», здійснювали діалог про здорове харчування і його вплив на психічне здоров'я, оволодівали техніками та прийомами ефективної психічної саморегуляції (під керівництвом психолога проєкту кандидата психологічних наук Оксани ЛЯСКИ). Зацікавленість і жваве обговорення  викликали у слухачів системи медитаційних і дихальних вправ, занять з арт-терапії, які допомагають підтримати в здоровому стані психічне, а отже фізичне і соціальне здоров'я.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
Ольга Прокопова