Зустріч з волонтером Корпусу Миру в Україні Морган Кінсайд

23 жовтня у відділі міжнародних зв'язків ПДАТУ відбулася зустріч з волонтером Корпусу Миру в Україні Морган Кінсайд, яка з початку серпня 2019 року працює в рамках інклюзивної освіти викладачем англійської мови в Кам'янець-Подільській спеціальній школі-інтернат.

В 2012 році Морган Кінсайд Клайн Рілей закінчила Індіанський університет у Блумінгтоні за напрямом «риторика мовлення».

З 2015 року -  працювала у департаменті освіти  м. Нью-Йорк.

З 28 липня 2019 року  - волонтер Peace Corps за програмою «RESPONSE – Inclusive Ukraine Education».

Морган із задоволенням поділилася досвідом викладання англійської мови як іноземної у Танзанії (Африка) по програмі TEFL (Teaching English as foreign language), стажування в благодійному фонді «Attend Charity» та  роботи в системі інклюзивної освіти США та України.

Присутні викладачі розповіли про напрями міжнародної діяльності нашого університету. Зокрема, Інна Гоголь говорила про порядок стажування студентів в США та Європі,  Ірина Гуменюк –  про переваги викладання англійської в парі з Клер Маннінг, Валентина Борковська – запросила долучитися до роботи «English speaking Club».

Загалом панувала дружня та цікава атмосфера. За результатами переговорів заплановані щотижневі тематичні зустрічі з викладачами та студентами університету з метою підвищення рівня володіння англійською мовою професійного спрямування.

В рамках оголошення повідомляємо, що перша зустріч відбудеться 25 жовтня о 14:00 в 12 аудиторії головного корпусу.

Підготовила
В. Борковська