Студентська науково-практична конференція за результатами проходження виробничої практики студентами денної форми навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

11 вересня 2019 року у навчально-науковому інституті енергетики Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася науково-практична конференція.

За результатами проходження виробничої електромонтажної практики навчально-науковим інститутом була організована і проведена науково-практична конференція.

Роботу студентської науково-практичної конференції розпочала її керівник, в.о. директора навчально-наукового інституту енергетики Людмила Миколаївна Михайлова.

Зі вступним словом до учасників студентської науково-практичної конференції за результатами проходження студентами виробничої практики виступив завідувач кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій Ігор Дмитрович Гарасимчук.

Учасників студентської науково-практичної конференції привітала начальник відділу міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування Інна Анатоліївна Гоголь.

За результатами проходження виробничої практики в підприємствах на конференції виступили студенти: Яковишин Микола –з доповіддю: «Монтаж та експлуатація електричних мереж АТ "Чернівціобленерго" Кельменецький РЕМ»; Шершун Віктор - з доповіддю: «Монтаж та експлуатація силових трансформаторів ПрАТ "Зерно продукт МХП" Філія "Рідний край"»; Гаврилюк Святослав з доповіддю:  «Монтаж та експлуатація повітряних і кабельних ліній електропередачі  АТ "Хмельницькобленерго" Городоцький РЕМ»; Наум Владислав - з доповіддю: «Монтаж розподільчих пристроїв, апаратури керування, захисту і засобів автоматизації «АТ "Хмельницькобленерго" Дунаєвецький РЕМ»».

За результатами проходження виробничої практики студентам були видані посвідчення про присвоєння другої групи з електробезпеки.

Досвід науково-практичної конференції за результатами виробничої практики показує високу ефективність її проведення в плані усвідомлення студентами виконаної роботи та її узагальнення. У перспективі в роботі такої конференції необхідно, щоб брали участь студенти інших факультетів, які будуть проходити виробничу практику.

Прес-центр ПДАТУ