Нові перспективи участі у програмах академічного обміну

19 вересня 2019 р. відділ міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування Подільського державного аграрно-технічного університету організував чергову презентацію та співбесіду зі студентами.

Студентам нашого університету було запропоновано взяти участь у міжнародних програмах практики й стажування в аграрних підприємствах Європи, Америки та Австралії, а також у нових программах академічного обміну на фермерських підприємствах Великої Британії та Австрії.

Студенти були надзвичайно зацікавлені широким спектром пропозицій практичної підготовки за кордоном.

Нагадаємо, що наступну співбесіду для усіх, хто бажає пройти закордонне стажування та практику буде організовано у жовтні 2019 року.

За детальною інформацією звертатись: кабінет №30 (головний корпус) та за телефоном 0676612723 Гоголь Інна Анатоліївна.

Дякуємо усім за співпрацю!

Прес-центр ПДАТУ