Планове засідання вченої ради 2 липня 2020 року

2 липня 2020 року відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету, в якому прийняли участь 53 члена ради із 63.

Вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Про готовність приймальної комісії університету до проведення вступної кампанії 2020 року (доп. відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Семенов Олександр Михайлович)

2. Присвоєння вчених звань

На підставі результатів таємного голосування вчена рада прийняла рішення про присвоєння:

• вченого звання доцента по кафедрі гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України Лайтер-Москалюк Світлані Василівні;
  • вченого звання доцента по кафедрі економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Нісходовській Олені Юріївні.

Наступними питаннями вчена рада розглянула та затвердила зміни до Правил прийому на навчання до Фахових коледжів Подільського державного аграрно-технічного університету в 2020 році;

розглянула і рекомендувала до опублікування збірник наукових праць Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених і здобувачів вищої освіти «Інноваційний потенціал сучасної науки», яка відбулась 19 червня 2020р.

Секретар вченої ради, к.с.-г.н.
О.Т. Кобернюк