Завершення стажування у Вищій Школі Бізнесу National-Louis University

З 28 січня по 28 лютого 2020 року викладачі кафедри теоретико-правових та соціально-гуманітарних дисциплін – канд. іст. наук, доцент І.М. Завадська та канд. іст. наук, доцент В.А. Нестеренко пройшли науково-педагогічне стажування у Вищій Школі Бізнесу National-Louis University (м. Новий Сонч, Польща).
Програма стажування була розрахована на 6 кредитів ECTS (180 год) та включала 5 модулів:
1) Організація навчального процесу та підготовка студентів в Wyższa Szkoła Biznesu (WSB);
2) інноваційні технології та інформаційне забезпечення освітнього процесу;
3) наука як основа освітнього процесу;
4) академічна мобільність та інтернаціоналізація навчального процесу;
5) інтеграція теорії і практики в освітньому процесі.
Дистанційна частина стажування передбачала ознайомлення з структурою та матеріалами сайту WSB, слухання наукових лекцій в On-line, виконання практичних завдань.
Очна частина стажування (з 26 по 28 лютого) містила у собі презентацію університету, безпосереднє ознайомлення з матеріально-технічною частиною університету, аудиторну та позааудиторну роботу у відповідності до змісту програми стажування, консультації, професійні дискусії, роботу з бібліотечним фондом університету.

І.М. Завадська та В.А. Нестеренко разом із викладачами інших закладів вищої освіти України взяли участь у загальній дискусії, яку організував ректор Вищої Школи Бізнесу доктор Даріуш Возняк. Відбувся жвавий обмін думками щодо проблем та перспектив подальшого розвитку університетської освіти в Польщі та Україні. По завершенню аудиторної роботи учасники стажування оглянули історичні пам’ятки м. Новий Сонч.

Прес-центр ПДАТУ