Англійська мова – ключ до успіху

Міжнародний досвід, професійні зв'язки та перспективи – все це можна легко отримати після стажування в одній із країн світу. На хвилі євроінтеграції студентів Подільського державного аграрно-технічного університету радо приймають на таке випробування і часто непогано за це винагороджують.

Міжнародне професійне стажування – чудовий додаток до вашого резюме. Маючи такий досвід, знайти хорошу роботу в Україні буде простіше. Найголовніше те, що ви зрозумієте, як працює певна галузь в іншій країні, зможете запозичити ідеї чи привезти додому нові стартапи. Деякі програми професійних стажувань також передбачають перспективу працевлаштування. Після закінчення університету ви зможете подавати свою кандидатуру на розгляд потенційних роботодавців.

Міжнародні фірми готові платити своїм стажерам та вчити їх, але вимагають навзаєм хоча би початкових умінь у певній сфері. Якщо ви вважаєте, що для того, аби поїхати на стажування в іншу країну, потрібно бути справжнім науковцем, ви помиляєтеся. Сьогодні здобути таку практику може студент будь-якої спеціальності.

6 травня 2020 року на кафедрі іноземних мов в межах навчального заняття була організована міжнародна онлайн Zoom-конференція. Так, студент 1 курсу СТН, спеціальність «Ветеринарна медицина» Владислав Гоголь, перебуваючи на аграрній практиці в Сполучених Штатах Америки,  поділився своїм досвідом та враженнями зі студентами-першокурсниками. Надзвичайно цікавою та пізнавальною видалась розмова, а мотивація у студентів вчити мову зросла в рази.

Завідувач кафедри іноземних мов,
кандидат філологічних наук