Дбати про благоустрій - стає доброю традицією

Навесні починається наймасштабніше прибирання і благоустрій територій установ, організацій і закладів вищої освіти. Більшість НПП і здобувачів вищої освіти та інших працівників навчально-наукового інституту енергетики ПДАТУ 03 березня 2020 року долучилися до масових заходів, метою яких є прибирання та благоустрій територій, закріплених за ННІЕ. Проведено санітарне очищення території до належного стану, обрізку дерев.

Директор ННІЕ Людмила Михайлова зауважила: «Саме від нас, нашої самоорганізації залежить чистота, благоустрій наших робочих місць та нашого університету. Адже всі ми хочемо жити там, де чисті й затишні вулиці, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Проте, щоб навести лад, одного ентузіазму буде замало, адже чимало проблем із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями. Тому будемо і надалі працювати в даному напрямі і запрошуємо колективи всіх структурних підрозділів прийняти активну участь в цих заходах та завершити благоустрій території університету до пасхальних свят».

Пресцентр ПДАТУ