Зустріч зацікавлених сторін

26 серпня 2020 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулося засідання круглого столу із питань підготовки освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності – 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» спеціалізація «Кінологія».

В засіданні взяли участь Начальник Кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області  Дяк  О.В.,   професор Приліпко Т.М., доценти Шуплик В.В. (гарант освітньо-професійних програм спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»), Євстафієва Ю.М., Димчук А.В., Пустова Н.В.

В ході  круглого столу було розглянуто сучасні вимоги виробництва до здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Кінологія».

За результатами зустрічі було узгоджено низку пропозицій Начальника Кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області  Дяка  О.В.,  які були враховані під час розроблення кінцевих редакцій освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» спеціалізація «Кінологія» на наступний навчальний рік.

В ході обговорення піднято питання підготовки фахівців за індивідуальними планами за дуальною освітою та фінансуванням підготовки даних фахівців за кошти державного бюджету.

Розглянуто питання подальшої співпраці Подільського ДАТУ і Кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Декан факультету ветеринарної медицини
і технологій у тваринництві,