Відбувся другий день третього засідання Робочої групи з розвитку кінологічної служби Національної поліції України. У заході взяли участь представники кінологічної служби  Національної поліції України, а також представники інших відомств системи МВС, у структурі яких є кінологічні служби. Начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькі області, полковник поліції Руслан Володимирович Герасимчук привітав учасників засідання, який відмітив, що результатом зустрічі стане створення ефективної стратегії подальшого розвитку кінологічної служби в системі МВС.

Начальник Відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Світлана Коломієць за дорученням Заступника Голови Національної поліції України , генерала поліції третього рангу Олексія Руденка вручила Диплом, яким нагороджено Подільський державний аграрно-технічний університет за високу організацію та проведення Третього засідання Робочої групи з розвитку кінологічної служби за участю керівників кінологічних підрозділів та служб органів державної влади сектору безпеки та оборони України.

Далі під керівництвом начальника головного управління моніторингу та планування Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства внутрішніх справ України Сергія Житняка та Світлани Коломієць відбувся обмін досвідом та діалог по налагодженню міжвідомчої співпраці.

Учасники засідання обговорили умови подальшої співпраці з Подільським державним аграрно-технічним університетом, на базі якого створено першу і єдину спеціалізовану кафедру підготовки фахівців-кінологів для Національної поліції України.

Декан факультету ветеринарної медицини
і технологій у тваринництві,