СТУДЕНТСЬКА ТЕОРЕТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ГЕНЕТИКА ТА РОЗВЕДЕННЯ ТВАРИН»

27 квітня 2023 року на кафедрі технології виробництва і переробки продукції тваринництва навчально-наукового інституту харчових технологій,  відбулася студентська теоретична конференція «Генетика та розведення тварин». Конференція стала платформою для обміну знаннями здобувачів вищої освіти, які займаються у наукових гуртках кафедри. Очолили організаційний комітет конференції доценти: Віктор ШУПЛИК, Наталія ЩЕРБАТЮК та Марина ДИЧОК студентка 4 курсу спеціальності 204 «ТВППТ» ЗВО «ПДУ».

З вітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва доцент Віктор Вікторович ШУПЛИК, зазначивши, що робота конференції присвячена актуальним питанням спеціальності 204 «ТВППТ».

Асистент кафедри харчових технологій виробництва й стандартизації харчової продукції Володимир Борисович КОСТАШ долучився до привітального слова та побажав учасникам конференції продовжувати і надалі свої дослідження у цій галузі та активної життєвої позиції.

Здобувачі вищої освіти представили змістовні доповіді, які є результатом виконаних власних досліджень. Позитивним моментом конференції було саме дискусійне обговорення проблематики. Здобувачі вищої освіти активно ставили запитання. Конференція відбулася в творчій та дружній атмосфері, а  представлена інформація зацікавила здобувачів, які відчули важливість і перспективність обраної професії.

На завершення роботи конференції організаційний комітет висловив подяку учасникам та гостям конференції, відзначивши, що всі учасники мають високий творчий потенціал та володіють сучасними науковими методами досліджень.

Доцент кафедри технології виробництва

і переробки продукції тваринництва