Зустріч здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників кафедри з випускниками спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"

Зустріч здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників кафедри з випускниками спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"

17.05.2024р. відбулася довгоочікувана зустріч здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників кафедри з випускниками спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування". Цей захід мав на меті не лише об'єднати нинішніх і колишніх студентів, але й створити платформу для обміну досвідом, професійними знаннями та надихаючими історіями успіху.

Зустріч розпочалася зі вступного слова д.е.н., професора, завідувача кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем Володимира РУДИКА, який привітав всіх присутніх і подякував випускникам за те, що знайшли час поділитися своїм досвідом із новим поколінням фахівців. Він наголосив на важливості таких заходів для формування професійної спільноти та підтримки зв'язків між університетом і його випускниками.

Першим виступив випускник 2015 року – кандидат економічних наук, викладач економічних дисциплін, заступник директорки ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій» ПЗВО «Кам’янець-Подільський податковий інститут» Валерік ОГАНЕСЯН. Він наголосив на важливості безперервного навчання і розвитку професійних навичок, а також на значенні налагодження ділових контактів,  поділився викликами, з якими йому довелося зіткнутися, та способами їх подолання.

Наступним спікером був Дмитро Степанков, випускник 2021 року, який працює на посаді директора з виробництва ТОВ «Український кристал». Він  розповів про свій шлях від студента до керівника і пояснив, як отримані знання у сфері фінансів допомагають йому в щоденній діяльності. Також Дмитро закликав студентів не боятися втілювати свої ідеї в життя та завжди йти вперед.

Після виступів спікерів відбулася панельна дискусія, під час якої студенти мали змогу поставити свої запитання випускникам. Обговорювалися різні теми: від пошуку першої роботи до кар'єрного зростання та професійного розвитку.

Цей захід став не лише корисним з точки зору отримання нових знань, але й надихаючим, адже студенти побачили реальні приклади успіху людей, які ще декілька років тому були на їхньому місці. Спільнота випускників і студентів зміцнилася, і всі присутні відчули себе частиною великої університетської родини, де завжди готові підтримати один одного на шляху до успіху.           

Інформацію підготував д.е.н., професор,

завідувач кафедри фінансів, банківської справи,

страхування та електронних платіжних систем

Володимир РУДИК