Участь викладачів у бізнес-тренінгу

22 жовтня 2019 року доцент кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Подільського державного аграрно-технічного університету Коваль Нонна Василівна взяла участь у бізнес-тренінгу: «Гендерна рівність у бізнесі», який проводився Департаментом економіки та розвитку інфраструктури Кам'янець-Подільської міської ради. Захід відбувався у рамках реалізації гендерної ініціативи: «Коучингова програма: «Жіноче обличчя кам'янецького бізнесу», головною метою якого є підтримка жінок, розвиток їх підприємницьких ініціатив та лідерських якостей.

Учасники тренінгу дійшли спільного висновку, що усунення гендерної дискримінації у багатьох випадках залежатиме від розуміння проблеми, відповідної гендерної просвіти, знання міжнародних стандартів та успішних прикладів з досягнення гендерної рівності.

Прес-центр ПДАТУ