Проведено дистанційні заняття з дисципліни «Маркетинг стартапів»

В умовах карантину зазнали змін майже всі звичні нам процеси. Проте, у наш час Інтернет-технологій багато аспектів нашого життя переноситься в мережу, прискорюючи тим самим темпи розвитку інформаційного суспільства і долаючи географічні бар'єри.

5 травня 2020 року асистент кафедри, кандидат економічних наук Гоголь Інна Анатоліївна провела дистанційні заняття з дисципліни «Маркетинг стартапів» на тему: «Інноваційне підприємництво: сутність та перспективи розвитку» зі студентами-магістрами першого року навчання спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Також відбулися консультації щодо складання заліку з дисципліни «Маркетинг стартапів» зі студентами-магістрами першого року навчання заочної форми навчання спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Здобувачі вищої освіти під час занять отримали багато нової інформації з метою підвищення фахової компетентності, було дано змістовні відповіді на запитання студентів, які виникли під час самостійного опрацювання матеріалу, а також надано рекомендації щодо виконання практичних завдань.

Пресцентр ПДАТУ