Профорієнтація в Кам’янець-Подільському ліцеї «Славутинка»

Науково-педагогічний колектив кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету продовжує профорієнтаційну роботу серед навчальних закладів нашого міста.

03 березня 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри, Печенюк Алла Петрівна та Коваль Нонна Василівна, провели зустріч із випускниками Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради “Славутинка”. Ключові акценти заходу були зосереджені на мотиваційних аспектах вступу молоді на економічні спеціальності, особливо на ті, які пов’язані з аграрним сектором економіки. У процесі спілкування було виявлено пріоритети та цілі сучасної молоді щодо обрання майбутнього фаху. Варто відзначити високий потенціал випускників ліцею, які неодноразово ставали призерами Малої академії наук, міських та обласних конкурсів з різних дисциплін.

Колектив кафедри щиро бажає випускникам успішної здачі іспитів та радо вітатиме нове покоління  економістів та підприємців у стінах Подільського державного аграрно-технічного університету!

Прес-центр ПДАТУ