Відбулося обговорення особливостей підготовки фахівців спеціальності «Агроінженерія»

13 березня 2020 року відбулось засідання круглого столу роботодавців, студентів, робочої проектної групи освітньо-професійних програм «Агроінженерія» першого (бакалаврського)  та другого (магістерського) рівня спеціальності 208 «Агроінженерія».

В обговорені освітньо-професійних програм взяли участь: декан інженерно-технічного факультету, доцент Панцир Ю.І.; заступник декана, доцент Слободян С.Б.; гарант ОПП професор Водяник І.І.; члени робочої групи: доцент Дуганець В.І.; доцент Федірко П.П.; студенти Вершигора І., Гончарук А., Павлюк О., Висоцька І., Суділковський О., Ровінський Я.; науково-педагогічні працівники: професор Дуганець В.І., доцент Девін В.В., доцент Бурдега В.Ю., доцент Ткачук В.С., асистенти Семенишена Р.В., Скоробогатов Д.В.

Також в засіданні круглого столу прийняли участь представники роботодавців: Іванишин О., головний інженер товариства з обмеженою відповідальністю  «Корпорація «Колос-ВС»; Рудь А., директор відкритого  акціонерного товариства «Городоцьке підприємство «Агрохім»; Тополя С., директор приватного виробничо-комерційного підприємства «Механік».

Було заслухано інформацію про особливості та необхідність удосконалення освітньо-професійних програм спеціальності 208 «Агроінженерія», обговорено рецензії та побажання роботодавців.

Зокрема, головний інженер ТОВ «Корпорація «Колос-ВС»  Іванишин О.С. позитивно відгукнувся про підготовку бакалаврів та магістрів за освітньо-професійними програмами спеціальності 208 «Агроінженерія». Разом з тим, запропонував внести корективи, а саме ввести в освітньо-професійну програму підготовки магістрів навчальну дисципліну «Управління фінансовою безпекою агробізнесу». Директор ВАТ «Городоцьке підприємство «Агрохім» Рудь А.В. також схвалив ОПП та порекомендував збільшити кредити для вивчення дисциплін «Трактори і автомобілі» та «Сільськогосподарські машини». Свої рецензії та рекомендації щодо освітніх програм висловили представники інших роботодавців та студенти.

Членами робочої групи було обговорено особливості освітньо-професійних програм та необхідність врахування поданих представниками роботодавців та студентів змін до них. Велику увагу приділено нормативним та вибірковим дисциплінам освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 208 «Агроінженерія».

Пресцентр ПДАТУ

Спеціальність 208 « Агроінженерія»

Витяг з протоколу
Перший рівень вищої освіти (бакалаврський)