Працюємо дистанційно

24 квітня 2020 року деканат інженерно-технічного факультету провів дистанційну нараду з обговоренням результатів проведення І Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Перші наукові кроки-2020».

Доповідав заступник декана з наукової роботи та міжнародної діяльності Семенов О.М. про представлену низку доповідей здобувачів вищої освіти та молодих науковців, які пов'язані з: агроінженерією; інженерною механікою; професійною освітою; транспортними технологіями; агрономією; електроенергетикою, енергетикою та електротехнічними системами в АПК; ветеринарною медициною і технологіями у тваринництві. Було зазначено, що прийняло участь у конференції 206 молодих науковців.

Обговорено особливості заочного проведення конференції в умовах карантину, намічено напрямки подальшого удосконалення проведення конференції.

Звітували завідувачі кафедр факультету про проведення навчальної роботи викладачів зі студентами дистанційно в умовах карантину.

Заступник декана з навчальної роботи Слободян С.Б. уточнив особливості графіку навчального процесу для випускних курсів всіх спеціальностей факультету.

Голова науково-методичної комісії факультету Дуганець В.І. проінформував про розроблені і подані науково-методичні розробки кафедр факультету та потребу у розробці нових інструктивно-методичних матеріалів, а також уточнив тематику деяких дипломних проектів і магістерських робіт.

Учасники дистанційного засідання позитивно схвалили результат і потребу у подальшому проведенні таких засідань.

Декан інженерно-технічного факультету ПДАТУ,
кандидат технічних наук, доцент