Навчаємо студентів дистанційно

Кафедра професійної освіти активно працює над виконанням навчального навантаження і формуванням досвіду впровадження дистанційних форм навчання. Для цього у поміч – технології інтерактивного навчання у форматі відео-конференцій на платформі ZOOM. Так здебільшого відбуваються семінари, практичні, підсумкові заняття. Спілкування в режимі on-line дає можливість здобувачам вищої освіти продемонструвати набуті професійно-педагогічні компетентності, вільно висловити свої міркування з обговорюваних проблем, отримати задоволення від перебування разом, отримати консультацію чи пораду стосовно організації дипломної роботи.

Зрозуміло, щоб вільно володіти поняттями, вміннями, бути готовим виконувати професійні обов'язки в освітній установі, необхідна кропітка щоденна робота з оволодіння змістом навчальних дисциплін. Науково-педагогічні працівники кафедри намагаються застосовувати якомога більше можливостей «зв'язку на відстані». Для цього взаємодія в системі «викладач-студент» побудована також як листування (виконання практичних завдань, модульних контрольних робіт, аналіз творів та переглядів відео- педагогічної інформації) за допомогою електронної пошти. А от для індивідуальних консультацій, корекцій нам у поміч система Viber. Маємо намір організувати навчання на платформі Google-classroom.

Думаємо, що при всіх позитивах і негативах дистанційного навчання, студенти спеціальності «Професійна освіта» отримують практичний досвід використання даної технології.

Дякуємо нашим чудовим студентам за бажання, можливість і час вчитися!!!

Доцент кафедри професійної освіти
кандидат психологічних наук, доцент