ІІІ Міжнародна науково-методична конференція «Проблеми підготовки фахівців - аграріїв у навчальних закладах вищої та професійної освіти»

Допоки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І днем грядущим від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Із таким натхненням ІІІ Міжнародна науково-методична конференція "Проблеми підготовки фахівців - аграріїв у навчальних закладах вищої та професійної освіти" розпочала свою роботу, яка відбулась 4 жовтня 2019 року, а саме напередодні Дня працівника освіти.

Зі вступним словом та відзначені педагогічних та науково-педагогічних працівників, які протягом  минулого навчального року показали високі рейтингові показники виступили проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Тетяна Леонівна Білик та проректор з навчальної роботи, Академік академії наук вищої освіти України, доктор економічних наук, професор Ірина Анатоліївна Ясінецька.

Конференція відзначилась робочим, діалоговим змістом. Педагогічні та науково-педагогічні працівники презентували своє бачення у подальшому навчанні студентів за різними спеціальностями.

Підготував: заступник декана
інженерно-технічного факультету