Стейкхолдери обговорювали спеціальність «Садівництво і виноградарство»

13 березня 2020 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті робоча проєктна група спеціальності 203«Садівництво і виноградарство» провела круглий стіл зі стейкхолдерами.

Метою круглого столу було обговорення проектів оновлених освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 203 «Садівництво і виноградарство».

В обговоренні взяли участь Богдан Крижанівський (СФГ «Крижанівський П.К.»), Сіньков Іван (ФГ «Сіньков І.І.»), Никитенко Сергій («РАЖТ Семенс-Україна»), Прокопов Іван (Заступник директора з навчально-виробничої роботи Кам'янець-Подільського фахового коледжу ПДАТУ), а також науково-педагогічні працівники кафедри садівництва і виноградарства, землеробства та ґрунтознавства Хоміна Вероніка, Овчарук Василь, Лапчинський Віталій, Рихлівський Ігор; представники студентського самоврядування факультету агротехнологій і природокористування та здобувачі вищої освіти спеціальності 203 «Садівництво і виноградарство».

Обговорюючи питання формування освітньо-професійних програм, потенційні працедавці звернули увагу на те, що виробничі практики для здобувачів вищої освіти названої спеціальності повинні охоплювати як ранньовесняний період, так і літній, що пов'язано із дискретністю важливих видів робіт по догляду за садами.

У підсумку активного діалогу головуючий круглого столу в.о. декана факультету агротехнологій і природокористування ПДАТУ Плахтій Данило подякував присутніх за роботу, а з представниками виробництва було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю.

Пресцентр ПДАТУ

Спеціальність 203 «Садівництво і виноградарство»

Перший рівень вищої освіти (бакалаврський)
Рецензія 1