Відеорепортаж про Перші міжвідомчі навчально-методичні збори спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України

На базі Подільського державного аграрно-технічного університету і Хмельницького кінологічного центру тривають Перші міжвідомчі навчально-методичні збори спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України, з метою підвищення загального та спеціального рівня спеціалістів ветеринарної медицини та кінологів кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України. За три дні проведення захід встиг привернути чималу увагу громадськості, зокрема і представників засобів масової інформації.

Так, журналістами телеканалу «1-й Подільський» підготовлено відеоматеріал, у якому йдеться про актуальність проведення перших зборів ветеринарів-кінологів, очікувані результати від них, важливість кінологічної служби силових структур України в цілому, розповідається наскільки важливим є вклад науково-педагогічних працівників університету у підготовці сучасних фахівців-кінологів.

Інтерв'ю журналістам дали: завідувачка кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України ПДАТУ, доктор сільськогосподарських наук, професорка Тетяна Супрович; начальник кінологічного центру ГУ НП в Хмельницькій області, майор поліції Олексій Дяк; начальник кримінальної поліції ГУ НП в Хмельницькій області, полковник поліції Андрій Чайковський; ректор ПДАТУ, доктор економічних наук, професор Володимир Іванишин.

Прес-центр ПДАТУ