Продовжують свою роботу міжвідомчі навчально-методичні збори спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України

28 січня в університеті продовжують свою роботу міжвідомчі навчально-методичні збори спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України, метою яких є підвищення загального та спеціального рівня спеціалістів ветеринарної медицини та кінологів кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України про основні напрямки ветеринарного забезпечення та обмін досвідом у попередженні та профілактиці захворювань службових собак.

Програма проведення даних зборів спеціалістів ветеринарної медицини кінологічних підрозділів органів державної влади сектору безпеки та оборони України передбачає на сьогодні (28 січня):

- відвідування лекцій завідувача кафедри інфекційних та інвазійних хвороб, кандидата біологічних наук, доцента ПДАТУ, Мушинського А. Б. на тему: «Сучасні тенденції епізоотології гельмінтозів собак». «Сучасна епізоотологія векторних хвороб собак».

- відвідування лекцій кандидата ветеринарних наук, доцента ПДАТУ, Карчевської  Т. М. на тему: «Парвовірусні інфекції собак, чума м'ясоїдних (Хвороба Каре). «Сказ. Аденовірусні інфекції собак».

Бажаємо учасникам зборів натхнення і плідної роботи.

Прес-центр ПДАТУ