П’ятий ювілейний фестиваль «AgroUniFest-2019» розпочався зі спортивних змагань 22-23 жовтня

22 жовтня 28019р. на стадіоні Подільського державного аграрно-технічного університету відбулися змагання з футболу серед студентів. За результатами змагань команди розподілилися за таким місцям: 1місце – економічний ф-т; 2 м – ф-т аротехнологій і природокористування; 3 м – інженерно-технічний факультет.

23 жовтня 2019 року у рамках фестивалю "AgroUniFest" відбулася відкрита першість з жиму лечачи серед студентів ПДАТУ. У результаті змагань переможцями у своїх вагових категоріях стали: Садловський Назар (магістр факультет агротехнологій і природокористування), Старенький Владислав (ІІ агротехнологій і природокористування), Чижовський Богдан (ІІІ факультет агротехнологій і природокористування). Головний суддя змагань викладач кафедри фізичного виховання Хомовський О.І.

У спортивній залі головного корпусу ПДАТУ відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд та жіночих команд. Серед чоловічих команд взяли участь команди коледжів Подільського державного  аграрно-технічного університету

За результатами змагань:

1 місце посіла - команда ПДАТУ;
2 місце – команда коледжу ПДАТУ;
3 місце – команда Бучацького коледжу ПДАТУ.

Кращими гравцями стали: Глабай Ілля (коледж ПДАТУ), Микитюк Андрій (ПДАТУ), Щербатий Євген (Бучацький коледж)

та результати жіночого турніру:

1 місце – команда ДЮСШ м. Кам'янець-Подільський;
2 місце – команда ПДАТУ;
3 місце – команда ДЮСШ м. Дунаївці;
4 місце – команда ДЮСШ смт. Дунаївці

У залі гуртожитку №1 відбулася першість з настільного тенісу. Взяло участь 16 чоловік.

1 місце – Параайло Юрій;
2 місце – Луценко Валентин;
3 місце – Бринюк Олександр.

Щиро дякуємо ректорату університету за сприяння та надану допомогу в організації спортивних заходів.

Прес-центр ПДАТУ