Година національного виховання у Коледжі ПДАТУ до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

З метою вшанування Героїв Небесної Сотні та з нагоди Дня пам'яті у Коледжі ПДАТУ викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін провели виховний захід, який ще раз нагадав нам найстрашніші сторінки української історії.

Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи, і ми маємо пам'ятати про це, не забувати Героїв, які віддали своє життя за майбутнє своєї держави. Герої не вмирають!

Прес-центр ПДАТУ