Єднання нації

22 січня 2020 року Україна відзначає 101 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відомий прогресивному людству як День Соборності України. У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. – прийняття IV Універсалу УЦР, у якому проголошувалася повна незалежність УНР.

Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього населення країни незалежно від національності.

Соборність — це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави.

Згідно з Концепцією національно-патріотичного виховання студентів Подільського державного аграрно-технічного університету викладачами закладу постійно проводяться заходи, спрямовані на формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові та відданості до Батьківщини. З метою поглиблення знань з історії України періоду національно-визвольних «змагань» 1917-1920 років, студенти та співробітники університету на чолі з т. в. о. проректора з науково-педагогічної і виховної роботи Ольгою Прокоповою долучилися до міських урочистих заходів, присвячених Дню Соборності України, які відбулися у Кам'янець-Подільському міському Будинку культури.

Прес-центр ПДАТУ