Навчальний візит в рамках міжнародного проєкту UNIgreen-UA у Політехнічному університеті в Коїмбрі, Португалія

13 листопада 2023 року розпочався перший день навчального візиту до Політехнічного університету в Коїмбрі начальника відділу міжнародних зв'язків, асистента кафедри іноземних мов Анастасії ПОЛІЩУК та доцента кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Юлії ГОРЮК.

Навчальна програма передбачає ознайомлення із робочим пакетом 4 Мобільність студентів та персоналу.  Під час зустрічі було представлено та обговорено програму UNIgreen, визначено цілі та рамки навчального візиту, спільні інтереси, ознайомлення з системою вищої освіти в Португалії.

Проректор з міжнародної діяльності,  професор  Maria João Cardoso презентувала роботу свого університету. Політехнічний університет Коїмбри був створений у 1979 році і сьогодні займає одне з провідних місць серед вишів Португалії. Професорка окреслила пріоритети міжнародних відносин, зокрема це широка мобільність студентів, викладачів та персоналу, яка має бути доступною для кожного, сприяння міжнародному співробітництву з метою зміцнення зав’язків між освітою та суспільством, синергія в міжнародних партнерствах та проєктах, цифрова трансформація сталих екологічних практик згідно європейських стандартів.

 Після ознайомлення з роботою університету та на завершення першого дня візиту організовано зустріч для учасників програми з України з президентом університету професором Jorge Conde. Крім того учасники програми мали змогу познайомитися та поспілкуватися з представниками міжнародного відділу та обговорити перспективи подальшої співпраці між нашими закладами.

Інформацію підготували:
Начальник відділу міжнародних зв'язків
Анастасія ПОЛІЩУК
Доцент кафедри ветеринарного акушерства,
внутрішньої патології та хірургії
Юлія ГОРЮК